Heb jij moeite met brieven schrijven? Vanaf heden zijn er voorbeeldbrieven beschikbaar die jou kunnen helpen zelf een goede brief te schrijven.

Prank: koran of bijbel

Discussieer hier over filosofie en andere levensbeschouwingen zoals het Christendom, Jodendom, Hindoeïsme, Atheïsme, etc.
Post Reply
User avatar
Niralah Sweets
Site Admin
Posts: 19
Joined: Wed Apr 26, 2017 3:09 pm

Prank: koran of bijbel

Post by Niralah Sweets » Wed Jun 14, 2017 10:26 pm

De video is een prank waarbij teksten uit de bijbel worden voorgelegd aan willekeurige mensen die denken dat het uit de koran komt. De reacties zijn bijzonder.


https://youtu.be/8Xpz5rNDexE

User avatar
CopyRight
Moderator
Posts: 174
Joined: Mon May 01, 2017 4:34 pm

Re: Prank: koran of bijbel

Post by CopyRight » Thu Jun 15, 2017 11:42 pm

Zo zie je maar weer dat mensen toch erg onwetend zijn wat betreft geloof.
The most powerful weapon is your pen.

User avatar
Biryani
Average Member
Posts: 117
Joined: Fri May 12, 2017 11:58 pm

Re: Prank: koran of bijbel

Post by Biryani » Fri Jun 16, 2017 9:27 pm

Jaa en wel heel gericht negatief naar de islam toe maar als er dus zulke teksten uit de bijbel wordt gehaald dan is het... "oowh hahaha vreemd. Waar zullen we gaan eten?".
(89)
Good food...is good mood :D

The Sultan
Junior Member
Posts: 62
Joined: Sun May 21, 2017 3:03 pm

Re: Prank: koran of bijbel

Post by The Sultan » Sat Jun 17, 2017 1:24 pm

Leuk bedacht van ze! Goed dat dit wordt gedaan.

User avatar
Butterfly
Average Member
Posts: 175
Joined: Fri Apr 28, 2017 11:41 pm

Re: Prank: koran of bijbel

Post by Butterfly » Sun Jun 18, 2017 4:02 am

Een heel goed initiatief inderdaad. Jammer dat er zo hypocriet wordt gereageerd door de mensen in de video.
Get rich or die tryin'

User avatar
Kareena
Average Member
Posts: 100
Joined: Thu May 04, 2017 1:10 pm

Re: Prank: koran of bijbel

Post by Kareena » Sat Jul 08, 2017 10:15 pm

De.media bepaalt de mening van het volk... helaas
Just smile... :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests